Liberalerna Strömstad

Liberalerna Strömstad, c/o Erling Karlsson, Enerhogsvägen 6

452 97 Strömstad

0735354788

erling1948@telia.com

Kontaktperson: Erling Karlsson

Detaljerad kontaktinformation om Strömstad

Lokalföreningen Strömstad

Styrelsemedlemmar 2018/2019

Erling Karlsson, erling1948@telia.com. 073-5354788

ordförande

Mette Johansson, mette.h.johansson@gmail.com, 070-5658865

vice ordförande

Hans-Robert Hansson, hrh@telia.com, 0703-738650

kassör

Anne-Lise Lindmark, annelise.lindmark@telia.com, 073-8093767

sekreterare

Anette Andersson, anette@kustevent.com, 0766-108051

Sture Fredriksson, info@bohusflyg.se , 0707-317660

Bengt Wedin, b.wedin@telia.com, 070-566 55 99

Ersättare

Åke Sundemar, ake.sundemar@telia.com, 0730-22 79 75

Therese Grahn, therese@nvab.eu, 070-533 02 50

Adjungerade

Lars Tysklind, lars.tysklind@riksdagen.se, 070-2645420

Margareta Fredriksson, margareta.fredriksson@stromstad.se, 070-631 74 17

 

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län