Liberalerna Strömstad

Liberalerna Strömstad, c/o Mette H. Johansson, Karlsgtan 102F

452 34 Strömstad

070 565 8865

mette.h.johansson@gmail.com

Kontaktperson: Mette H. Johansson

Detaljerad kontaktinformation om Strömstad

Lokalföreningen Strömstad

Styrelsemedlemmar 2021-2022

Mette Johansson, mette.h.johansson@gmail.com, 070-5658865

ordförande

Kerstin Karlsson, kerstin1950@telia.com, 070-5756956

vice ordförande

Hans-Robert Hansson, hans-robert.hansson@stromstad.se, 0703-738650

kassör

Anne-Lise Lindmark, annelise.lindmark@telia.com, 073-8093767

sekreterare

Lars Tysklind, lars.tysklind@liberalerna.se, 070-2645420

Ersättare

Sandra Andersson, sandra@timotejbacken.se

Claes Nabrink, claes.nabrink@gmail.com

Adjungerad

Margareta Fredriksson, margareta.fredriksson@liberalerna.se, 070-631 74 17

 

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län